Aktuális álláshirdetéseink

Szeretnél részt venni gyönyörű fehérneműk készítésében!

Böngészd végig szabad pozícióinkat, talán valamelyik megfelelő lehet számodra!

Fehérnemű varrónő

Fehérnemű varrodánkba keresünk / gyakorlattal vagy gyakorlattal nem, de varrási tudással rendelkező / varrónőt.
Feladataid közé tartozik:
  • egy vagy több fehérnemű varrási művelet betanulása és végzése

Amit kínálunk:

  • 8 órás munkaszerződés, munkaidő: 6:30 – 15:00 vagy
  • részmunkaidő rugalmas kezdési idővel, 7 vagy 6 órás munkaszerződés, munkaidő: 7:30 és 8:30 közötti kezdés – 15:00
  • egyműszakos munkarend
  • teljesítménybérezés
  • munkavégzés hétfőtől-péntekig
  • utazási költségtérítés, tömegközlekedés 100%, gépjármű 30Ft/km

Amit elvárunk:

  • agilis, precíz munkavégzés

A munkavégzés helye:  Écs

Érdeklődés személyesen: Daisy Kft – 9083 Écs, Fő út 19.

A fehérnemű varrás speciális ágazat, a pici alkatrészek miatt fontos a precizitás, valamint nélkülözhetetlen a jó látás.

Fehérnemű varrásban tapasztalattal rendelkezők előnyben részesülnek, lelkes laikusok, hobbivarrók jelentkezését nem várjuk.

A jelentkezéssel egyidőben, vagy egy későbbi időpontban a jelöltnek ki kell próbálnia magát a gyakorlatban. A vezető irányításával konkrét varrási műveletet kell elvégezni, mely során mind a jelentkező, mind a vezető eldönti, hogy megfelelő-e a pozíció betöltésére. Amennyiben mindkét fél részéről pozitív a döntés, a pozícióról a megbeszélés az ügyvezetővel folytatódik tovább.